

Басейн дитячий Синій кристал 114х25 смintex 59416
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Intex 59416 «Кристал», 114 х 25 см
Загальні характеристики
- Вік: від 2 років
- Виробник: Intex Країна виробник:
- Тип: дитячий надувний басейн
- Форма: круглий
- Колір: синій
Габарити
- Висота: 25 см
- Діаметр*: 114 см
- Об'єм басейну (у разі заповнення 80%)*: 160 л
Комплектація
Насос для накачування: купується окремо
Розмір упаковки*: 26 cm x 26 cm x 4 cm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 160 л |
| Діаметр | 114 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 199 ₴


