


Велосипед Turbo Trike M 3212A-5 (червоний)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триколісний велосипед Turbo Trike M 3212A має багажний кошик, кермо забезпечене дзеркалом і дзвіночком, які чудово доповнюють дизайн. Ця модель забезпечена триточковим ременем безпеки та захисним бампером, також є підставка для ніжок. Дитячий велосипед M 3212A може трансформуватися в біговел, це робить цю модель функціональнішою і дає змогу дитині самому вибирати спосіб пересування.Велосипед обладнаний гумовими колесами та має міцну сталеву раму. Дитячий велосипед M 3212A являє собою гарну та функціональну модель, він обладнаний батьківською ручкою, регульованим сонцезахисним козирком і комфортним сидінням зі спинкою, все це легко знімається.
Характеристика:
- велосипед 2 в 1;
- поворотне сидіння;
- сталева рама;
- кермо: 56 см;
- фіксатор керма;
- посилена, одинарна, регульована для батьків;
- висота ручки: 86-95 см;
- 3 положення;
- висота сидіння: 36 см;
- м'яка накладка на сидінні;
- спинка висока, знімна;
- 3 положення спинки;
- розсувний бампер (знімний);
- 2 типи нековзних підставок для ніжок (1 тип складаних);
- 3-точковий ремінь безпеки;
- кошик для іграшок;
- оглядове віконце для мами;
- спинка козирка-сітка;
- дзвінок;
- зеркало;
- розмір велосипеда (ДхШхВ): 97х47х95 см;
- розмір біговела (ДхШхВ): 80х44х56 см;
- вага велосипеда: 9,9 кг;
- переднє колесо: 25 см;
- задні колеса: 22 см;
- матеріал коліс: гума (надувні);
- кнопки "швидкого знімання коліс";
- підшипники;
- гальмо.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Вага | 10 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Додаткові характеристики | |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 47 см |
| Висота | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип велосипеда | колясочний |
| Вікова група | Від 1 року |
- Ціна: 1 750 ₴


