
Дитячий триколісний велосипед MM 0156-01
ОПИС ТОВАРУ: Дитячий триколісний велосипед MM 0156-01 Машина та ведмедик, велосипед колясового типу з ручкою (блакитно-зелений) Високоякісний дитячий триколісний велосипед MM 0156-01 з батьківською ручкою можна купити на сайті інтер Тос. Велосипед йде колясового типу, що дає змогу використовувати велосипед із найбільш раннього віку. Спереду чіпляється планшетка із зображенням улюблених героїв мультфільму «Маша та ведмедик». Висока якість тканини дає змогу зберегти яскравість барв максимально довго, не швидко вигорятиме на сонці. Текст, представлений на сайті, є авторською власністю інтертою та будь-яке копіювання й розміщення його в інтернеті без посилання на першоджерело заборонено законом. Поважайте чужу працю. Характеристика триколісного велосипеда MM 0156-01 Машина та ведмедик: Рама дитячого велосипеда MM 0156-01 виготовлена з надміцного металу. Знімна регульована за висотою батьківська ручка (три висоти, макс.92 см), подвійна посилена. Від повороту ручку повертає переднє колесо. Амортизаційні колеса з PU EVA Foam. Переднє колесо з підшипниками, що забезпечує безшумне обертання й легкість руху. На задньому колесі дві гальмівні лапки. Підставка для дитячих ніжок із нековзною поверхнею, складана. Можливість фіксації педаль у нерухомому положенні. Складаний захист від сонця — знімний капюшон з оглядовим вікном (2 положення). Спеціально розроблений для дитячого хребта анатомічне сидіння з високою спинкою та м'якою накладкою під голову. Сидіння і спинка регулюються. 5 положень сидіння (ближе — далі від керма) і 3 положення нахилу спинки. Якщо малюк заснув на прогулянці, Ви зможете просто нахилити більше спинки, що принесе йому максимум комфорту. Знімний захисний бамперок навколо дитини розсувається, для зручного полиску в велосипед. М'які накладки на кермі та металевий дзвіночок. Ззаду розміщується зручний кошик для іграшок. На ручці велосипеда є сумочка для аксесуарів.
Розмір велосипеда: 104x55x100 см
Розмір коліс: переднє — діаметр 27 см, задні — діаметр 22 см.
Вага велосипеда:10,5
Рекомендований велосипед для експлуатації від 9 місяців до 5 років.
Рекомендована вага дитини: до 25 кг (максимальна вага — 30 кг).
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Виробник | Synergy Trading |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення рами | Хромомолибденова сталь |
| Колір | Зелений |
| Рік випуску | 2014 |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Надувні колеса | Ні |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 104 см |
| Ширина | 55 см |
| Довжина | 100 см |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Крила | Так |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Знімні підлокітники | Так |
| Дзвінок | Так |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 1,5 до 5 років |
- Ціна: 2 966 ₴


