
Дитячий триколісний велосипед M 2722-1 блакитний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Рама велостпеда виготовлена з надміцного металу
- Подвійна посилена батьківська ручка — знімна, фомова.
- Висота до батьківської ручки — 94 см.
- Колеса EVA FOAM, діаметр переднього колеса 25 см, діаметр задніх коліс — 20 см.
- Зручна підставка для ніжок із нековзною поверхнею. · Складаний капюшон із фіксатором глибини, колясового типу зі спеціально обладнаним оглядовим віконцем-сіткою.
- Регульована спинка — 3 положення, матеріал: пластик, м'який чохол.
- Сидіння — пластик із м'яким чохлом.
- М'який захисний передній бампер — розстібається посередині.
- Гумові ручки та фомові вставки на кермі.
- Гальма на задніх колесах.
- Кошик для іграшок — знімний, матеріал — тканина.
- Висота до сидіння — 33 см.
- Металевий дзвіночок.
- Знімна сумочка на батьківській ручці.
Габаритний розмір: довжина (з батьківською ручкою) 94 см, довжина велосипеда (без батьківської ручки) 77 см, ширина 47 см, висота 104 см.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Виробник | Turbo Trike |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення рами | Хромомолибденова сталь |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Надувні колеса | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 104 см |
| Ширина | 47 см |
| Довжина | 94 см |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Крила | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Знімні підлокітники | Так |
| Дзвінок | Так |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 1,5 до 5 років |
- Ціна: 3 300 ₴


