-5%








Дитячий надувний басейн Intex 57190 (229х218х79 см) надувне сидіння зі спинкою, підсклянники
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн для дітей , Сімейний, 3 надувні кільця зі спинкою, з двома тримачами склянок, зі лавкою. Від 3 років.
Розміри: 229 х 218 х 79 см
Внутрішні розміри: 175 х 163 см
Об'єм води у разі заповнення на 80%: 590 л - 30 см
Матеріал: вініл 0.33 мм
Вага: 7.32 кг
Вік: від 3 років
Розмір коробки: 15 х 45 х 40 см
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 590 л |
| Висота | 79 см |
| Виробник | Intex |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 7.32 кг |
| Довжина | 229 см |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 218 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 1 999 ₴


