

Дитячий надувний басейн Intex "Тачки" 57101 (86х86х25 см) надувне дно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн Тачки Intex 57101 (86х86х25 см.)
У серії Тачки доданий новий дитячий басейн із надувним дном intex 57101 для найменших. Адже надувне дно це насамперед комфорт і безпека, що дуже необхідно маленьким діткам. Висота бортика всередині басейну 25 см.
Характеристики Intex 57101:
Розмір: 86x86x25 см.
Об'єм: 57 літрів
Товщина вінілу: 0,25 мм.
Виробник: Intex
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Виробник | Intex |
| Об`єм | 57 л |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 86 см |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 86 см |
| Довжина | 86 см |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 355 ₴


