
Велосипед M 3113-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий триколісний велосипед M 3113-3
- Велосипед для дітей М 3113 має оригінальний сучасний дизайн, який сподобається будь-якій дитині.
- Колеса дитячого велосипеда EVA, переднє колесо 11 дюймів, задні 9 дюймів.
- Велосипед обладнаний великим капюшоном, який захистить малюка за будь-якої погоди.
- Вільний хід колеса.
- Дитячий триколісний велосипед M 3113 обладнаний зручною батьківською ручкою штовхачем.
- Наявність підшипників.
- Для іграшок і покупок передбачений кошик.
- На кермі є дзвіночок.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 109 см |
| Ширина | 56 см |
| Довжина | 88 см |
| Основні | |
| Стать | Для дівчаток |
| Надувні колеса | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Виробник | iTrike |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Задні гальма | Ножний |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Дзвінок | Так |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Педали | Контактні |
| Багажник | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал виготовлення рами | Метал |
- Ціна: 1 150 ₴


