



Дитяче ортопедичне крісло FunDesk SST6 Pink
Дитяче ортопедичне крісло, яке дасть змогу правильно сформуватися спинці вашій дитині, водночас знизить навантаження і втому під час занять і розваг. Спеціально розроблена з двох частин спинка крісла регулюється за висотою, що забезпечує правильне позиціювання хребта дитини. Пневматичний механізм дає змогу легко відрегулювати висоту крісла. Роликова основа забезпечує більшу стійкість від перекидання. Екологічно чистий матеріал забезпечує довговічність використання.
- Пристрій опускання стільця
- Спинка складається з двох гнучких подушок типу «пелюстка» спеціально розроблених для правильного позиціювання хребта дитини
- Регулюється глибина сидіння та висота
- Екологічно чиста PU піна забезпечує більшу довговічність і водонепроникність
- Пневматична пружина дає змогу без зусиль відрегулювати висоту стільця
- Ультраширока роликова основа типу «зірочка» забезпечує більшу стійкість від перекидання.
- ABS ролик не дає змогу довільно ковзати підлогою, коли дитина сидить на стільці, проте стілець легко можна пересувати, коли на ньому нікого немає
| Найменування продукту: | Дитячий стілець |
| Матеріал: | Піна-губка + Метал + Пластик + Полиэстер |
| Цвет: | Рожевий/Блакитний |
| Розміри: | 470мм(Ш) X 290-430мм(Г) X 450-570мм(В) |
| Розміри сидіння: | 470мм(Ш) X 440мм(Г) x 85мм(Т) |
| Фіксатори коліщаток: | Да |
| Рівень регулювання висоти стільця: | 450-мм-570 мм |
| Механізм регулювання висоти: | Пневматична пружина |
| Висота спинки: | 360 мм |
| Рівень регулювання сидіння: | 290 мм-430 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліщат | 6 шт. |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Регулювання крісла | |
| Глибина сидіння крісла | Так |
| Висота спинки крісла | Так |
| Висота сидіння крісла | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| БРЕНД | FUNDESK |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 2 ₴


