




Надувна джакузі 196х61 см BestWay 54129 "Lay-Z-Spa"
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний басейн-джакузі Bestway 54123 Ø180x65 см
| Виробник | BestWay |
| Країна-виробник | Китай |
| Серія | Lay-Z-Spa |
| Зовнішній діаметр | 196 см |
| Висота басейну | 71 см |
| Місткість води | 963 л |
| Кількість місць | 4-6 осіб |
| Матеріал | Міцний вініл із териленовим покриттям (TriTech) |
| Продуктивність пісочного насоса | 1.325 л/год |
| Живлення фільтр-насоса | 220-240V В |
| Енергоспоживання фільтр-насоса | 2.050 Вт Вт |
| Картридж | 1 шт |
| Тип картриджа | VI |
| Тип масажу | Аеро |
| Масажна система | Jay-Z-Spa AirJet |
| Струйки бульбашок | 120 струменяків, розташованих по всьому колу джакузі |
| Діапазон температури | до 40 °C |
| Швидкість нагрівання | 1.5-2 години |
| Таймер | є |
| Поплавець-дозатор | + |
| Термоізоляційна кришка-чохол | - |
| Підстилка з кришкою | + |
| Тести для аналізу води | - |
| Насос | з цифровим керуванням |
| Функції насоса | настроювання температури, блокування/розблокування інтерфейсу, світлодіодний дисплей, активація масажу, активація фільтрації води, теплоактивація, надування |
| Тестові смужки | є |
| Сумка для зберігання | є |
| DVD-інструкція | є |
| Гарантія | не передбачена |
| Паковання | картонна коробка |
| Вага паковання | 38 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 13 885 ₴







