➥АКЦИЯ




Самокат BB 3-013-5G (Зелений)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий триколісний самокат BB 3-013-5 MINI, 5 кольорів
Катання на самокаті зміцнює в малюка вестибулярний апарат. Дитина навчиться тримати рівновагу. Зміцняться м'язи рук і ніг.
Дитячий триколісний самокат Mini: 2 колеса спереду, 1 ззаду
Поворот здійснюється нахилом керма в потрібну сторону.
Самокат має гарну маневровість.
З керуванням дитина легко впорається.
Рама та кермо самоката виготовлені з алюмінію.
Колеса литі поліуретанові, пом'якшують хід.
Зручна підніжка не дасть ковзати нозі.
На кермі зручні накладки для рук.
Заднє гальмо — інше.
Модель полегшена з поліуретановими колесами, алюмінієва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Городской |
| Максимальне навантаження | 35.0 (кг) |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120.0 (мм) |
| Висота кермової стійки | 72.0 (см) |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка |
| Вага | 1.8 (кг) |
| Додаткові характеристики | |
| Для дітей | від 2 років |
| Ширина керма | 27 см |
| Діаметр передніх коліс | ПВХ 120 мм. (з підсвіткою) |
| Діаметр заднього колеса | ПУ 80 мм |
| Розмір підніжки | 29-11 см |
| Паковання | коробка 66-24-54 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
- Ціна: 505 ₴


