-6%






Дитячий надувний басейн Intex 57403 (166х100х28 см) надувне дно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутний дитячий надувний басейн Intex принесе вашій дитині радість і задоволення. Батьки можуть бути спокійні за свого малюка оскільки компанія Інтекс спеціально зробили дно цього басейну надувне, який ідеально підходить для дітей віком від 2 років. Мала глибина води — лише 17 см — дозволяє дітлахам впевнено робити перші кроки у плаванні та освіжатися без жодного ризику.
Характеристики:
- Розміри: 166х100х28 см
- Матеріал: вініл, 0.30 мм
- Об'єм води: 90 л - 17 см
- Надувне дно
- Вік: 2+
- Вага: 1.6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 90 л |
| Довжина | 166 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 28 см |
| Вага | 1.6 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 445 ₴


