-11%




Дитячий надувний басейн Intex 57106 (61х22 см) надувне дно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн «Динозаврики» Intex 57106
Особливістю цього надувного дитячого басейну Інтекс 57106 є надувне дно. Прозорі стінки з яскравими малюнками рибок, восьминогів та медуз неодмінно зацікавлять дитину. Такий басейн дозволить дитині пограти з водою на галявині влітку біля будинку під наглядом дорослих. Оснащений трьома повітряними камерами.
Характеристики:
- Розміри: 61х22 см
- Об'єм: 28 л (при 80% наповненні) - 14 см
- Надувне дно
- Матеріал: вініл, 0.20 мм (стінка), 0.18 мм (дно)
- Вік: 1-3 років
- Вага в упаковці: 0,41 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 28 л |
| Діаметр | 61 см |
| Висота | 22 см |
| Вага | 0.41 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
- Ціна: 239 ₴


