
Дитячий триколісний самокат iTrike (JR3-060-1) складаний (Рожевий)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Артикул JR3-060-1 Бренд виробу iTrike Тип 3-колісні Колеса поліуретанові Наявність дзвінка і/або дзеркала немає Стать унісекс Рама алюмінієва Регулювання висоти керма да Батьківська ручка немає Світлові та/або звукові ефекти да Складаний механізм да Сумка/кошик в наявності немає Колір різнобарвний
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Виробник | iTrike |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Висота рульової стійки | 68 см |
| Вага | 4 кг |
| Особливості | Ножні гальма |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гіроскутер |
- Ціна: 725 ₴


