
Велосипед M 3115-6HA
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий триколісний велосипед "Turbo Trike M 3115"
Дитячий триколісний велосипед "Turbo Trike M 3115" поєднує в собі класичний дизайн і якість від відомого "бренда". Ця модель буде гарним вибором, за співвідношенням ціна-якість.
Велосипед дуже міцний, рама виготовлена з металу, а подвійна посилена батьківська ручка дає змогу бути впевненим, що велосипед слугуватиме довго. Безпека малюка забезпечують 2-точкові ремені безпеки та захисний бампер. Велосипед для зручності батьків, обладнаний кошиком для іграшок і кишенею для дрібниць на батьківській ручці. "Turbo Trike M 3115" має надувні колеса, що, безсумнівно, сприятливо позначається на його ходових якостях і амортизувальних властивостях.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 99 см |
| Ширина | 56 см |
| Довжина | 88 см |
| Основні | |
| Стать | Для дівчаток |
| Надувні колеса | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Виробник | Turbo |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Задні гальма | Ножний |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Знімна керуюча ручка | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Музична іграшка на кермі | Так |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Педали | Контактні |
| Багажник | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип велосипеда | колясочний |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал виготовлення рами | Метал |
- Ціна: 1 390 ₴


