



Шезлонг дитячий 88963
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий шезлонг 88963 підвіски музика вібро (червоно-блакитно-зелений)
55-52-57 см,дуга, підвіски3шт, муз, вібро, червоно-блакитний-зелений, на бат-ку, у кор-ку, 54-39-8,5 см
Опис Шезлонг Fitch Baby Червоний (88963)
Шезлонг Fitch Baby 88963 розроблений спеціально для новонароджених малюків і до року.
Ваш малюк охоче пограє з розвивальними іграшками.
А коли малюк втомиться й захоче спати, що заколисує вібромасаж налаштує його на спокійний сон.
Поки крихітка розважатиметься або відпочиватиме, мама може спокійно робити свої справи, водночас залишаючи малюка в полі зору.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Основні атрибути | |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик, метал |
| Виробник | Бембі |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість використання в якості гойдалки | Ні |
| Функція вібрації | Так |
| Контроль вібрації таймером | Так |
| Механізм гойдання | Ні |
- Ціна: 782 ₴


