
Надувная матрас-кровать Intex Outdoor Super-Tough AirBed 68724 (ортопедическая) (99х191х22)
Надувная кровать Intex 68724
Надувне ліжко Intex Outdoor Super-Tough AirBed 68724
Розміри: 102 x 191 x 23 см.
Колір: темно-синій
Вбудований електричний насос
Кабелі USB і Прикурювач – для підзарядки акумулятора
Час накачування 2 хвилини
Надувне ліжко Intex Outdoor Super-Tough AirBed 68724
68724 Надувна ліжко Intex Outdoor Super-Tough AirBed
опис:
Компанія Intex, провідний світовий постачальник надувних меблів
представляє модельний ряд ліжок для використання під
відкритим небом Outdoor Super-Tough AirBed, самих витривалих
і міцних ліжок, коли або випущених компанією.
Виконана з екстремально міцного вінілу, ця ліжко
призначена для того, щоб витримувати будь-які дії,
мислимі в похідних умовах. Крім цього, ліжко
надає чудовий комфорт для сплячих або просто
отдихающіх.Для накачування вбудований електричний насос, що підключається від прикурювача. мережі і від компьбтера. Для зручності збільшений розмір і поліпшено тканинна поверхню.
Надувне ліжко Intex Outdoor Super-Tough AirBed 68724
Розміри: 102 x 191 x 23 см.
Колір: темно-синій
Вбудований електричний насос
Кабелі USB і Прикурювач – для підзарядки акумулятора
Час накачування 2 хвилини
В комплект входить:
надувний матрац
вбудований насос
Кабелі для підзарядки від USB і прикурювача
Вага упаковки: 14,8 кілограм
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 22 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Длина | 191 мм |
| Основные | |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Комплектация насосом | Да |
| Количество воздушных клапанов | 1 |
| Количество воздушных камер | 1 |
| Производитель | Intex |
| Тип насоса | Электрический (от сети) |
| Максимально допустимая нагрузка | 180 кг |
| Материал изготовления | |
| Верхняя сторона изделия | велюровое покрытие |
| Нижняя сторона изделия | ПВХ |
| Комплектация | |
| Сумка для хранения и транспортировки | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Руководство по эксплуатации | Да |
| Ремонтный комплект | Нет |
| Заплатка-самоклейка | Да |
| Подушка-подголовник | Нет |
- Цена: 1 298 ₴


