-8%




Раскладушка "Детская" (154х58 см)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкладачка забезпечує комфорт та зручність при лежанні, а вдала конструкція забезпечує зручне зберігання та використання. Розкладачка займає мало місця, що не створює проблем з її зберіганням. Розкладачка "Дитяча" продається без матраца. При виробництві розкладачки були використані високоякісні та безпечні матеріали.
Характеристики:
- Розмір: 154х58 см
- Навантаження на розкладачку: 80 кг
- Країна виробництва: Україна
- Висота від підлоги: 27 см
- Габаритні розміри в складеному вигляді: 58х76х10 см
- Сталева труба діаметром: 20 х 0.8мм
- Вага : 4 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная труба |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Максимально допустимая нагрузка | 80 кг |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 1540 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Высота | 270 мм |
| Вес | 4 кг |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 760 мм |
| Длина в сложенном виде | 580 мм |
| Ширина в сложенном виде | 100 мм |
| Комплектация | |
| Подушка для отдыха | Нет |
| Колесики | False |
| Быльце у изголовья | False |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Для детей |
| Комплектация матрасом | False |
- Цена: 1 100 ₴


