
Дитячий надувний басейн Intex 58915 «Вінні Пух» (147 х 33 см)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний басейн Disney від компанії Intex дуже якісний і надійний. Басейн має цікавий дизайн за мультикою "Вінні Пух". Ваш малюк буде в захваті від цієї моделі. Також влітку надувний басейн Інтекс 58915 просто незамінна річ!
Характеристики басейну Intex 58915:
Характеристики басейну Intex 58915:
- Розміри: 147-33 см.
- Виробник: Intex
- Вік: від 2 років
- Тип: дитячий надувний басейн
- Тип: з не надувним дном
- Матеріал товщина: 0. 23 мм
- Об'єм басейну (у разі заповнення 80%): 330 л
- Паковання: повноцінна коробка
- Розмір упаковки: 25 cm x 9.5 cm x 23 cm
- Вага упаковки, кг: 1.5
- Об'єм паковання, куб. м: 0.005
- Вага упаковки: 1.500 кг
- Габарити упаковки: 23.00 x 25.00 x 9.50 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 330 л |
| Діаметр | 147 см |
| Висота | 33 см |
| Вага | 1.5 кг |
- Ціна: 370 ₴


